Friday, January 16, 2009
Super piesă Oceana - Cry Cry
Publicat de
Alexandra Simion
la
2:20 PM
2
comentarii
Etichete: new video, Oceana - Cry Cry
Tuesday, June 03, 2008
Femme Like U- K' Maro
Long time no listen..great song!
Publicat de
Alexandra Simion
la
1:08 PM
0
comentarii
Etichete: alexandra simion, Femme Like U- K' Maro, new song, new video
Thursday, May 08, 2008
New clip
Dacă încă nu aţi apucat să vedeţi noul clip Dj Project & Giulia..pai atunci dă "fuguţa" pe site-ul Radio 21 şi găseşti acolo clipu.
http://www.radio21.ro/site/music/videoclip/?id=753
sau:
Publicat de
Alexandra Simion
la
5:57 PM
1 comentarii
Etichete: dj project, giulia, new video, prima noapte, radio 21
Wednesday, May 07, 2008
Europa FM se lanseaza pe mobil iar Radio21.ro este mai tare decat MTV
Europa FM devine primul post de radio care aduce ştirile direct pe telefonul mobil, începând de marţi, 6 mai, în noul Vodafone Live!
Pentru moment disponibil doar în reţeaua Vodafone, serviciul de ştiri pe mobil de la Europa FM este gratuit şi aduce cele mai importante evenimente reactualizate 24 din 24, 7 zile din 7, în 8 categorii simplu de urmărit: Interne, Externe, Showbiz, Sport, Bazar, IT&C, Ştiinţă şi Europa.
Şoferii vor găsi un nou sprijin în serviciul oferit de Europa FM prin intermediul secţiunii Trafic unde sunt oferite informaţii de ultimă oră, în format text, despre starea drumurilor, restricţii, radare şi anunţuri ale poliţiei rutiere.
In scurt timp vom ajunge si in celelalte retele de telefonie mobila!
Mai multe info gasiti aici: http://www.europafm.ro/stiri/it-c/detalii.html?showStiri=16074
Radio21.ro a publicat azi in premiera noul videoclip Smiley - "Preocupat cu gura ta". Videoclip marfa si o piesa cool pentru no.1 site in www!
http://www.radio21.ro/ prezinta videoclipul cu o saptamana inaintea MTV-ului, site-urile din grupul EDI-R detinand exclusivitatea pentru difuzarea lui pana la sfarsitul saptamanii.
Fii printre primii care vad noul videoclip: http://www.radio21.ro/site/music/videoclip/?id=735
Wednesday, November 28, 2007
Shhh..just listen.
Am descoperit Sunrise Avenue cand au lansat clipu Fairytale gone bad...ca multi altii de altfel :P
Dar piesa care imi place e asta: Heal me
Publicat de
Alexandra Simion
la
2:16 PM
5
comentarii
Etichete: heal me, new song, new video, shhh...silence pls, sunrise avenue
Sunday, November 04, 2007
Rihanna- Rehab
Pentru a incheia weekendu cat mai chill... recomand Rehab :)
Publicat de
Alexandra Simion
la
9:52 PM
0
comentarii
Etichete: just..life..., new song, new video, rehab, rihanna, shhh...silence pls

